вверх

Отлично

Заполните эту и Наш консультант с вами свяжется

*Ваши данные никогда не будут переданы третим лицам

ДИСТАНЦІЙНА ПІДГОТОВКА ДО ТЕСТУВАННЯ ВЕРБАЛЬНО та АБСТРАКТНО - ЛОГІЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

РЕФОРМА ПРОКУРАТУРИ , атестація прокурорів , Psymetrics

25/05/20

5446

#Реформа прокуратури | #Атестація прокурорів | #Підготовка прокурорів України до тестів  Psymetrics

 

Подробиці дистанційної форми навчання за форматом «BASIC» до тестів Psymetrics

 

ДИСТАНЦІЙНА ПІДГОТОВКА ДО ТЕСТУВАННЯ ВЕРБАЛЬНО та АБСТРАКТНО - ЛОГІЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

 

Тести на загальні здібності Psymetrics (зокрема вербальний інтелект та абстрактно – логічне мислення) обов’язково здають у другому турі кандидати суддівського корпусу, прокурори та держслужбовці.

 

Реформа органів прокуратури продовжиться — генпрокурорка

 

Читайте у "Нашій Бібліотеці Знань": РЯБОШАПКА ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АТЕСТАЦІЇ ПРОКУРОРІВ

 

Тестування суддів (кандидатів на посаду судді) у цих тестах не має «відсічного балу». Тобто вони продовжать конкурс навіть якщо погано складуть іспити за цих два теста, але це негативно вплине на загальну суму балів, що призведе до низької позиції у рейтингу.

 

А от при тестуванні прокурорів (кандидатів на посаду прокурора, САП, ГП) чи держслужбовців (кандидатів на посаду державної служби в міністерство), - є непрохідний бар’єр! «Відсічний бал» для прокурорів складає 93 бали, а для держслужбовця, - 100 балів.

 

У день тестування загальних здібностей на комп'ютері кожен кандидат пройде 2 тести (як кажуть кандидати між собою, - тести на IQ) за що будуть нараховуватися бали.

 

Мінімально кандидати повинні набрати:

 

ПРОКУРАТУРА – середній арифметичний бал 93 та більше (прохідний бал - це сума двох результатів тестів поділена навпіл), щоб далі готуватися до 3-го етапу конкурсу.

 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА – кількість балів за кожен окремий тест 100 та більше (прохідний бал - це 100 та більше балів за кожен тест; бали не підсумовуються)! 

 

Ми підготували близько половини прокурорів з Генеральної прокуратури і приблизно третину прокурорів регіональних прокуратур. 100% проходять тест із середнім 98 - 124 бали (якщо є знайомі в прокуратурі, розпитайте їх).

 

Тести кандидати будуть проходити в наступному порядку:

 

 

META-CONSULTING – ЦЕ РЕСУРС З НАЙБІЛЬШОЮ КІЛЬКІСТЮ РЕАЛЬНИХ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ВАМ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ТЕСТУВАННЯ PSYMETRICS

 

Атестація: перший крок реформи прокуратури

 

Читайте у "Нашій Бібліотеці Знань": FEMIDA: Сучасні прогресивні методи визначення IQ (Intelligence Quotient)

 

 

Формат «BASIC» підготовки до тестів Psymetrics, (Вербальний інтелект і Абстрактно-логічне мислення) - це не вебінари, а, отже, не потрібно підлаштовуватися під певні дати і час. Його можна проходити в будь-якому зручному для Вас режимі.

 

Мова викладання матеріалу - Українська.

 

Кожен з курсів коштує (станом на травень 2020 року) - по 2 000 грн.

 

Кожен курс складається з двох частин:

 

І ЧАСТИНА «BASIC» – база запитань (Уроки і тести) розділені на умовні групи категорій, для швидкості навчання та містить більш 200 завдань. Природно під час реального тестування вони (тестові питання) йдуть не за категоріями, але якщо знаєте, ЯК ВІДПОВІДАТИ, то це вже не важливо. Важливо, що Уроки містять «найсвіжіші» варіанти тестових запитань, що були на тестуванні окружної прокуратури (мабуть Вам вже відомо, що після тестування Генеральної прокуратури, велика частина тестових завдань була змінена на більш складні);


 

ІІ ЧАСТИНА «BASIC» – тренування таймінгу (обмеження часу тестування). Кандидати удосконалюють свої навички, проходячи завдання з обмеженням часу і таким чином напрацьовують вміння встигнути відповісти під час тестування на всі 30 тестових запитань. Як правило, кандидати що не готувалися до таймінгу, встигають відповісти на 20-22 тестових питання і тому вони ніяк не зможуть набрати високі бали.

 

Під час дистанційного навчання у форматі «BASIC» підготовки до тестування загальних здібностей, у кожного кандидата є інформаційна підтримка 24 / 7, і як що виникає якесь робоче питання, чи не зрозуміло логіку тестового завдання (хоча всі принципи стисло викладені в Уроках) , то це оперативно вирішується. Ми дбаємо, щоб навчання було ефективним та комфортним.

 

Щоб просто зараз умовно перевірити свій рівень здібностей, Ви можете безкоштовно пройти експрес тести Psymetrics за цими посиланнями:

 

ВЕРБАЛЬНИЙ ТЕСТ (https://meta-consulting.com.ua/stranitcy/proverochnyi-ekspress-test-na-verbal-nyi-intellekt-psymetrics/)

АБСТРАКТНО – ЛОГІЧНИЙ (https://meta-consulting.com.ua/stranitcy/proverochnyi-ekspress-test-psymetrics/)

 

Як що Ви хочете розпочати навчання дистанційно, - просто надішліть нам листа alexandrnlp@gmail.com, і ми дамо Вам детальні умови навчання та банківські реквізити на оплату. А як що у Вас ще залишилися питання, - зателефонуйте нам +380631567940.

 

 

Крім дистанційної форми навчання «BASIC», можна замовити групове навчання у форматі «CLASSIC» або індивідуальне у форматі «GOLD».

 

 

 

META-CONSULTING – ЦЕ ЄДИНА ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ ДОПОМОГА З ІНТЕНСИВНОГО НАВЧАННЯ КАНДИДАТІВ ДЛЯ ВДАЛОГО ПРОХОДЖЕННЯ ТЕСТУВАННЯ НА ЗАГАЛЬНІ ЗДІБНОСТІ.

 

Автор Олександр Саченко Тренер НЛП | Бізнес тренер |
травень 2020 року

Или оставьте свой коментарий.

Наши проекты:

Наши контакты:

Украина, Киев, ул. Липковского, 7

+38 063 156 79 40 (Украина),

alexandrnlp@gmail.com

© 2016 META CONSALTING Все права защищены.

Отлично

Заполните эту форму и начните обучаться азам политтехнологий, увеличив свое конкурентное преимущество

*Ваши данные никогда не будут переданы третим лицам

Отлично

Зарегистрируйся и обучись азам психологической защиты от неконструктивной критики, личностных нападок, оскорблений и провокаций

*Ваши данные никогда не будут переданы третим лицам

Замечательно

Заполните эту форму и Вы зарегистрируетесь

*Ваши данные никогда не будут переданы третим лицам