БУДЕМО ЗНАЙОМІ...

Мене звуть Олександр Саченко (Тренер-НЛП | Політтехнолог | Коуч) і автор
та ведучий курсу "НЕФОРМАЛЬНЕ ЛІДЕРСТВО" для керівників і політиків.

about

НЕФОРМАЛЬНОМУ ЛІДЕРСТВУ МОЖНА НАВЧИТИСЯ!

Я абсолютно впевнений, що лідерство - ключовий компонент ефективного керівництва!

А неформальне лідерство, у свою чергу, - це найвищий ступінь комунікаційної майстерності, який характеризується набором якостей, за допомогою яких здійснюється ефективний вплив на людей.

На моєму курсі немає міста пустим балачкам та нудній теорії. Я прихильник виключно практичної моделі навчання і затятий опозиціонер теорії без практики.

ПРО НАВЧАННЯ

Кому необхідно знати основи лідерства?

Базові основи неформального лідерства - необхідні всім у кого є амбіції і хто прагне досягти суспільної значущості! Ми всі знаємо основи математики, правила української мови і багато чого ще. Але хто нас вчив основам непомітного але ефективного впливу на людей? Основам постановки і досягнення короткострокових і довгострокових задач та цілей? Хто пояснював нам основи прийняття рішення і здійснення вибору стратегії дій, виходячи з мети, а не покладаючись на емоції і неусвідомлені соціальні установки? Ваше життя може стати зовсім іншим: пристрасним, активним, захоплюючим, наповненим сенсом. І для цього вам перш за все варто взяти за себе відповідальність, почати мислити і діяти інакше!

На цьому тренінговому курсі ми під новим кутом опрацюємо вербальні та невербальні прийоми та виверти, котрі непомітно для оточуючих гарантовано формують Вас улюбленцем колективу здатного впливати не тільки на міжособистісні відносини всередині команди, а й на весь робочий процес. У моєму курсі вас як завжди чекає 30% теорії і 70% практики. Протягом навчання ми будемо виконувати завдання, щоб отримувати знання, сформувати вміння, закріпити навички, а потім тренувати отримані техніки в житті.

service

ЛЮДЯМ ПОДОБАЮТЬСЯ СИЛЬНІ І ПОЗИТИВНІ ОСОБИСТОСТІ

Чому "НЕФОРМАЛЬНЕ ЛІДЕРСТВО" допоможе Вам вийти на новий рівень?

І

Лише дієві технології ефективного управління, котрі відразу збільшать Вашу конкурентну перевагу. До речі, Олександр ділиться цими секретами тільки на цьому курсі.

ІІ

Практичні інструменти вербального та невербального впливу для того, щоб «правильно» контролювати людей, уникаючи відкритого домінування або підлещування при цьому викликаючи у них повагу.

ІІІ

Рідкісна можливість дізнатися який стиль лідерства особисто Вам притаманний і який стиль неформального впливу більш ефективний в тій чи іншій ситуації.

РОЗПОЧНИ СВІЙ ШЛЯХ ПОСИЛЕННЯ СВОГО ВПЛИВУ

META Consulting пропонує тренінговий курс або консультаційні послуги
керівникам і політикам для посилення
свого неформального впливу.
З орієнтовним тарифом можна ознайомитись нижче.

БАЗОВА ПІДГОТОВКА

$199

Ми знайомимо наших клієнтів з основами неформального лідерства, прийомам вербального та невербального впливу, психологічним вивертам для того, щоб «правильно» та непомітно контролювати людей, а також забезпечуємо зручні умови для вироблення практичних навичок на основі реальних тестових завдань (як конкретно діяти та що говорити, щоб непомітно для оточуючих гарантовано сформувати Ваш образ на шталт улюбленця колективу здатного впливати не тільки на міжособистісні відносини всередині команди, а й на весь робочий процес).

ПРОСУНУТА ПІДГОТОВКА

$299

Крім матеріалів, що містить базова підготовка, на просунутому рівні особлива увага приділяєтеся вивченню Ваших особистих морально-психологічних якостей і загальних здібностей, щоб дізнатися який стиль лідерства особисто Вам притаманний і який стиль неформального впливу особисто для Вас більш ефективний в тій чи іншій ситуації.
Також клієнти дізнаються про "підводні камені" та інші різні нюанси процесу психологічного впливу на оточуючих, при умові наявності в оточенні других формальних чи неформальних лідерів. Бонусом Ви дізнаєтеся про лідерські сигнали сили і влади в одязі та аксесуарах

VIP ПІДГОТОВКА

$599

Ваш персональний коуч надає вичерпну інформацію курсу в зручному для Вас форматі та впродовж 2 місяців (бо ніщо не відбувається відразу, тому і неможливо прищепити собі звичку за тиждень, а деколи і за місяць) поки нові навички не стануть звичними стратегіями і паттернами поведінки надає оперативну консультацію 24 /7 в усній формі (якщо навчання проходить OFLINE) чи в письмовій (якщо формат навчання дистанційний ONLINE).
Особливою перевагою цього формату є можливість корегувати свої дії з коучем до проведення реальних зустрічей чи переговорів, щоб обрати правильну стратегію та посилити свій вплив. А також отримати зворотній зв'язок як все пройшло і що треба посилити. Тобто ми з’єднуємо навчальний процес та Вашу роботу чи дозвілля, щоб отримати стабільний результат та повисити Вашу соціальну значущість!

Напишіть нам!

Top