МИ ПРОПОНУЄМО

IQ ПІДГОТОВКУ до тестування ВЕРБАЛЬНОГО та АБСТРАКТНО - ЛОГІЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ у межах конкурсу до нового Верховного суду України, на посади детективів Національного антикорупційного бюро України, на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, то що…
Відтепер, складаючи іспити для визначення рівня логічних, вербальних та математичних здібностей, замість одного General skills test, кандидатам доведеться пройти два окремих теста Psymetrics test:
  1. Вербальний інтелект (максимум 30 питань за 8 хвилин);
  2. Абстрактно - логічний інтелект (максимум 30 питань за 20 хвилин).
Ми знайомимо наших студентів з тестами на вербальне мислення та абстрактно - логічний інтелект, які їм треба буде пройти у межах конкурсу, а також забезпечуємо зручні умови для напрацювання практичних навичок на основі реальних тестових завдань (як конкретно відповідати, щоб набрати максимальну кількість балів).

ДОПОМОГА

з інтенсивного навчання кандидатів для вдалого проходження конкурсу

  • Розвинути свої особисті якості з вербального інтелекту
  • Розвинути свої особисті якості з абстрактно-логічного інтелекту
  • Привести свої особисті якості у відповідність з соціальним статусом більш високого рівня
  • Отримати інструменти для коригування своїх відповідей з метою підвищення загальної кількості балів

ЯКІСНЕ НАВЧАННЯ

Всього за один - два тижні Ви збільшите свій IQ потенціал для вдалого проходження
тестів Psymetrics, мінімум вдвічі!!! На даний момент існує 3 формати навчання:

BASIC

ONLINE підготовка – це участь в дистанційному навчанні, основним завданням якого, є інформаційна підтримка і навчання кандидатів навичок, за допомогою яких вони успішно можуть пройти Psymetrics test і отримати середні чи високі бали.

CLASSIC

Це класичний формат одноденного тренінгу-інтенсиву, який ІДЕАЛЬНО себе зарекомендував за останні роки. Бездоганна співвідношення ціна - якість.

GOLD

Це ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід в навчанні для тих, хто розуміє, що наш час коштує дорожче. Зразкове поєднання корисної інформації та практики відпрацювання нових навичок розв’язування тестових завдань до автоматизму.

Psymetrics

Нове покоління тесту інтелектуальних здібностей, побудованого за принципом адаптивного алгоритму, коли складність завдань підлаштовується під здатності кандидата. УВАГА! Неможливо успішно пройти цей тест, не знаючи логічних принципів за якими створені тестові завдання!ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом

Наші контакти :

Телефон : +38 063 156 79 40 (Україна)

Email : alexandrnlp@gmail.com

Адрес : Україна, м. Киев
вул. Митрополита Василя Липківського, 7

У вас є питання?
Напишіть сюди, і ми відповімо вам онлайн!
Top